Le Toy Van Kočík Sweet Dreams

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: tv322
Kategória: Hračky, Kočíky

Momentálne nedostupné
99.50 EUR s DPH


Jemný ružový kočík Swet Dreams v tradičnom dizajne. Má prepracované zdobenie motívom krajky a srdiečok. Strieška kočíku je ručne šitá a ide ju sklopiť. Kočík je vybavený mäkkým matracom. Súčasťou kočíku je taška na potreby pre bábetko. Kolieska sú pogumované pre tichý chod. Pevná konštrukcia zabezpečuje stabilitu. Vhodné pre bábiky do veľkosti cca 40cm.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie dievča
Rozmer tovaru 52,5x46x29 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.