Le Toy Van Hasičské vozidlo s příslušenstvom

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: tv427
Kategória: Hračky, Montessori hračky, Autíčka, dráhy, vláčiky

Veľkosť:

Momentálne nedostupné
59.90 EUR s DPH


Aj takto môže vyzerať "učenie sa hrou"! Nadčasové a ručne vyrábané požiarnicke auto s príslušenstvom (výsuvným rebríkom a hasiacou hadicou) zláka nielen svojím hravým dizajnom, ale deti podnieti aj k zvedavosti, ďalšiemu skúmaniu a záujmu o to, prečo a ako veci fungujú.

Podporte u nich jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, logické uvažovanie a predstavivosť. Ideálne pri hraní rolí a rozvoji sociálnych zručností a slovnej zásoby.

Materiálové zloženie: trvalo udržateľný a odolný kaučukovník, farby na vodnej báze, kov a guma (zhotovené a opracované s ohľadom na maximálnu bezpečnosť detí.

 


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie chlapec
Veľkosť 34x13x17 cm
Rozmer tovaru 32,7x13,5x17,2 cm
Balenie tovaru 19,5 x 37 x 16 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Súvisiace produkty

Podobné produkty