Le Toy Van Domček Lily

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: h111
Kategória: Hračky, Domčeky a hrady

Momentálne nedostupné
99.00 EUR s DPH


Krásny dvojposchodový ručne malovaný domček pre babiky s doplňkami. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Domček má funkčné otváracie okná a dvere. Domček ide otvoriť z jednej strany a má odnímatelnú strechu. Domček ponúka veľký priestor pre hranie a rozvíjanie kreativity. 

Domček je vhodný pre bábiky veľkosti  do 11 cm.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie dievča
Rozmer tovaru 35x42.5x44 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.