Kids Concept Wellness sada

Novinka

Momentálne nedostupné
37.70 EUR s DPH

Značka: Kids Concept
Katalógové číslo: 1000607KC
Kategória: Hračky, Lekárničky a kozmetické kufríky, Učíme sa hrou, Novinky


Nastal čas na relax!

Po náročnom dni je chvíľka pre seba presne to, čo potrebujete. Vďaka drevenej wellness sade Vám vaše deti môžu pripraviť večer plný relaxu a kozmetických procedúr priamo u Vás doma v obývačke. Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať. Poprípade iba sludujte, ako si vaše detí užívajú hru plnú relaxu spolu so svojimi kamarátmi.

Sada v praktickom boxe s magnetickým uzáverom obsahuje štyri plátky uhorky, tri pleťové masky, dve fľaštičky, miešaciu nádobu s lyžičkou, dózu s odnímateľným viečkom, pumpičku, pilník na nohy, valček na tvár a valček na tvár.

Rozmery boxu: 17,5 x 9,5 x 8 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 


Značka Kids Concept
Odporúčaný vek 3+
Balenie tovaru Rozmery boxu: 17,5 x 9,5 x 8 cm

Kids Concept

Filozofiou švédskej značky Kids Concept je podporovať hravosť detí, čo úplne vystihuje ich slogan: "Aby deti boli deťmi".  Jedinečný škandinávsky dizajn, tvary a farby robia navyše z každej hračky aj dekoratívny doplnok detskej izby.  Drevené hračky od Kinds Concept podporujú v deťoch estetické cítenie, kreativitu a radosť z hry. Hračky sú samozrejme vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov. Okrem hračiek Kids Concept ponúka aj jedinečný detský nábytok, ktorý si ihneď zamilujete.

Kids Concept prináša krásne drevené hračky s nádychom škandinávskeho dizajnu a jednoduchosti. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a vyniknú aj ako doplnok do detskej izby. Nábytok od Kids Concept vytvorí z každej detskej izby malé kráľovstvo.

Podobné produkty