Kids Concept - Mikádo

Novinka

Skladom
12.40 EUR s DPH

Značka: Kids Concept
Katalógové číslo: 1000615KC
Kategória: Pre celú rodinu, Učíme sa hrou, Hračky, Detské, Motorické hračky, Novinky, Spoločenské hry, Montessori hračky


Hra, ktorú pozná snáď každý...

Spoločenská hra Mikádo v bambusovom prevední značky Kids Concept, zabaví celú rodinu na dlhé hodiny.

Vďaka drevenej krabičke, v ktorej je hra uložená sa skvele hodí na cesty, ale aj ako darček pre deti, ale aj dospelých, ktorí milujú spoločenské hry.

Rozmery: 24 x 5 x 4 cm
Doporučené pre deti od 5 rokov.


Značka Kids Concept
Odporúčaný vek 5+
Rozmer tovaru 24 x 5 x 4 cm

Kids Concept

Filozofiou švédskej značky Kids Concept je podporovať hravosť detí, čo úplne vystihuje ich slogan: "Aby deti boli deťmi".  Jedinečný škandinávsky dizajn, tvary a farby robia navyše z každej hračky aj dekoratívny doplnok detskej izby.  Drevené hračky od Kinds Concept podporujú v deťoch estetické cítenie, kreativitu a radosť z hry. Hračky sú samozrejme vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov. Okrem hračiek Kids Concept ponúka aj jedinečný detský nábytok, ktorý si ihneď zamilujete.

Kids Concept prináša krásne drevené hračky s nádychom škandinávskeho dizajnu a jednoduchosti. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a vyniknú aj ako doplnok do detskej izby. Nábytok od Kids Concept vytvorí z každej detskej izby malé kráľovstvo.

Podobné produkty