Kids Concept Drevený kufrík s náradím

Novinka

Skladom
50.90 EUR s DPH

Značka: Kids Concept
Katalógové číslo: 1000608KC
Kategória: Hračky, Montessori hračky, Motorické hračky, Pre malých kutilov, Učíme sa hrou, Novinky


Malí pomocníci zbystrite pozornosť!

Drevený kufrík plný náradia značky Kids Concept pre malých majstrov musíte doma mať. V kufríku nájdete všetko potrebné na opravy, ktoré je potrebné doma urobiť. Malí pomocníci môžu pomáhať ockovi, keď bude stavať skrinku, vŕtať novú poličku na stenu alebo bude potreba zašróbovať skrutku, ktorá sa uvoľnila.

Rolové hračky ukážu deťom povinnosti dospelákov zábavnou formou.

Sadu tvorí kufrík na náradie, vŕtačka / skrutkovač, vrtáky, šesť skrutiek, drevená krabička so závitmi, kliešte, ručný skrutkovač a uholník.

Rozmery kufríka: 25 x 14 x 7,5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

 


Značka Kids Concept
Odporúčaný vek 3+
Balenie tovaru Rozmery kufríka: 25 x 14 x 7,5 cm

Kids Concept

Filozofiou švédskej značky Kids Concept je podporovať hravosť detí, čo úplne vystihuje ich slogan: "Aby deti boli deťmi".  Jedinečný škandinávsky dizajn, tvary a farby robia navyše z každej hračky aj dekoratívny doplnok detskej izby.  Drevené hračky od Kinds Concept podporujú v deťoch estetické cítenie, kreativitu a radosť z hry. Hračky sú samozrejme vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov. Okrem hračiek Kids Concept ponúka aj jedinečný detský nábytok, ktorý si ihneď zamilujete.

Kids Concept prináša krásne drevené hračky s nádychom škandinávskeho dizajnu a jednoduchosti. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a vyniknú aj ako doplnok do detskej izby. Nábytok od Kids Concept vytvorí z každej detskej izby malé kráľovstvo.

Podobné produkty