Janod Švihadlo Zajac

Akcia -10%

tovar nie je k dispozícii
9.00 EUR s DPH
8.10 EUR s DPH

Značka: Janod
Katalógové číslo: J03197
Kategória: Novinky, Na záhradu, Do vody a na záhradu, Akcie


Poďme sa spolu trošku rozhýbať.

Okrem toho, že skákanie cez švihadlo je obrovská zábava je aj zdraviu prospešné. Deti si vďaka nemu posilnia a precvičia svaly na celom tele.

Drevené rukovede v tvare zajačika sú rozkošné a okamžite si ich zamilujete. Skákať môžu deti v rôznom veku, vďaka nastaviteľnej dĺžke švihadla - až 2 metre.

Rukoväte majú dlhý tvar a krásne farby, ktoré držia, zakončené guľatou drevenou hlavou milého králika s ružovými plstenými ušami.

Skákanie cez švihadlo je skvelý spôsob, ako tráviť čas vonku. Hračka bola navrhnutá vo Francúzsku. Ideálny darček, ktorý rozvíja fyzickú zdatnosť.

Vonkajšie hračky od Janod povzbudzujú dieťa k vonkajším aktivitám. Ich vysoká kvalita a precízna realizácia sú zárukou bezpečnosti, vďaka ktorej môže dieťa voľne rozvíjať svoje motorické zručnosti - cvičiť rovnováhu, motorickú koordináciu, dobrý pocit a dobrý kontakt s vlastným telom. Vonkajšia hra má tiež priaznivý vplyv na zdravie a celkovú imunitu, vyvíja fyzickú zdatnosť.


Značka Janod
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 2 m, možnosť upraviť na vlastnú dĺžku
Balenie tovaru 13,5 x 3,9 x 3,9 cm

Janod

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne.

Pod vizuál hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu.

Podobné produkty