Janod Drevená vkladačka Korytnačky

Novinka

Skladom
25.00 EUR s DPH

Značka: Janod
Katalógové číslo: J05337
Kategória: Novinky, Kocky, stavebnice a veže, Puzzle, pexesá, Hračky, Motorické hračky, Učíme sa hrou, Montessori hračky


Francúzska značka Janod tu má pre nás roztomilú drevenú skladačku a vkladačku v jednom. Rozkošné korytnačky pomôžu detičkám naučiť sa farby, ale aj tvary.

Pestré farby zaujmú vášho drobčeka a budú ho lákať k hre, ktorá ho aj mnoho naučí. Štyri korytnačky Vám toho vedia ponúknuť naozaj mnoho.

Korynačtky sú zároveň aj puzzle, a tak sú skvelou pomôckou na rozvoj jemnej detskej motoriky.

Tvary, ktoré deti vkladajú na drevené kolíčky majú rôzne farby a aj oddiene. Vďaka tomu sú jednotlivé dieliky skvelou pomôckou na učenie farieb a tvarov.

Korytnačky sa dajú od seba oddeliť, a teda ak máte doma detičiek viac, predídete klasickej súrodeneckej potýčke, koho bude hračka. Môžu sa hrať spolu a každí bude mať svoju korytnačku.

Drevená vkladačka je skvelou pomôckou do každej montesorri herničky.

Vhodné pre deti od 1 roka.


Značka Janod
Odporúčaný vek 12m+

Janod

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne.

Pod vizuál hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu.

Podobné produkty