Janod BricoKids Detské náradie a skrutky 50 ks

Skladom
27.00 EUR s DPH

Značka: Janod
Katalógové číslo: J06480
Kategória: Kocky, stavebnice a veže, Hračky, Motorické hračky, Učíme sa hrou, Pre malých kutilov


Drevená nadčasová skladačka pre malých architektov BricoKids Janod 50ks, poskladajte dopravné prostriedky alebo stavby.

Detské náradie a skrutky pre malých majstrov BricoKids Janod je nadčasová drevená skladačka pre malých architektov.

Drevená hračka je tvorená zo zakladného náradia a 100 ks dielikov, ktoré sa dajú poskladať na veľa spôsobov. Drevená skladačka je výborná pre malých majstrov, remeselníkov a architektov, ktorí radi vytvárajú a skladajú nové veci. Chlapci si môžu poskladať rôzne dopravné prostriedky alebo iné stavby, pri tejto skladačke sa deti zaručene nikdy nebudú nudiť.


Drevená hračka rozvíja nielen motoriku a zručnosť detí ale aj fantáziu a predstavivosť. Detská drevená skladačka je nadčasová drevená hračka, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jej jedinečný dizajn, realistické prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ňou rád zahrá každý malý chlapček.


Obsahuje 50 ks príslušenstva: 12 matíc, 12 skrutiek, 7 podložiek, 14 doštičiek, 3 bloky, 1 skrutkovač a 1 kľúč. Vrátane návodu.

Hračka je vhodná od 3 do 8 rokov


Značka Janod
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 18.5 x 18.5 x 21 cm

Janod

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne.

Pod vizuál hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu.

Súvisiace produkty

Podobné produkty