Jabadabado Kuchynský set v kufríku

Novinka

Momentálne nedostupné
29.90 EUR s DPH

Značka: JABADABADO
Katalógové číslo: G12022
Kategória: Varenie, Hračky, Novinky


Kuchynský set, ktorý Vám bude závidieť aj profesionálny kuchár.

Set, ktorý je zabalený v praktickom kufríku obsahuje dostatok riadnu na prípravu chutného obedu alebo večere. Krásny retro dizajn si okamžite zamilujete. Kufrík, v ktorom je kovový riad schovaný je, ale niečím výnimočný. A to tým, že z druhej strany kufríka sa nachádzajú dve platne na varenie, a tak sa kufrík premení v sekunde na kuchynku.

To je úžasné, lebo vďaka tomu môžu vaše detičky variť naozaj všade a pre tých, ktorí by chceli domov kuchynku a nemajú pre ňu dostatok miesta, je práve toto výborné riešenie. Hneď, ako sa dovarí chutné jedlo, kuchynský riad schováte do kufríka a šup s ním do poličky.


Kuchynská hracia sada obsahuje 13 dielov: kufor, chňapku, naberačku na špagety, šľahač, špachtľu, lyžicu, naberačku, veľký hrniec s pokrievkou, malý hrniec s pokrievkou, panvicu a cedník.

Vek: 3+

Materiál: Kartón, bavlna, papier, cín, drevo

Rozmer: 29 x 20 x 9 cm


Značka JABADABADO
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 29 x 20 x 9 cm

JABADABADO

JaBaDaBaDo je švédsky výrobca drevených hračiek, doplnkov do izbičiek a potrieb pre bábätká. Produkty sú vyrábané v krásnom škandinávskom dizajny. Krásne police/regále na knižky, hračky ale aj rôzne drobnosti, spoločneské hry pre celú rodinu v krásných pastelových farbách a aj mnoho iných krásnych vecí Vám prináša značka JaBaDaBaDo.

Podobné produkty