Djeco Veľká kreatívna sada - Dinosaury

Novinka

Skladom
34.25 EUR s DPH

Značka: Djeco
Katalógové číslo: DJ09331
Kategória: Kreatívne sety, Tvorivé hračky, Kreslenie a maľovanie, Vyškrabovanie, Nalepovanie, Tvorenie a modelovanie, Novinky


Kreatívna sada, s ktorou zažiješ cestu do praveku za dinosaurami.

Vďaka veľkej kreatívnej sade si poskladáš 3D dinosaurov z kartónu, vytvoríš si roztváracií obraz plný pečiatok a kresieb, 3D koláže, vyškrabkách si 4 obrázky a ďalšie 2 si vytvoríš pomocov farebnej fólie a vodových farieb. Toto všetko môžeš vytvoriť pomocov veľkej kreatívnej sady.

Zábava môže začať a môže trvať celé hodiny. Tešíte sa?


Obsah: 4x hárok s časťami na poskladanie kartónových dinosaurov, 1x trojdielny roztvárací obraz, 13x pečiatky, 1x poduška na pečiatky, 1x pero, 4x vyškrabovacie obrázky, 1x drevená škrabka, 2x obrázok na koláž, 2x hárok s prvkami na koláž, 1x obrázok na dofarbenie vodovkami, 1x vodové farby, 1x štetec, 1x obrázok na dotvorenie farebnými fóliami, 4x hárok farebných fólií, 1x hárok s obojstranne lepiacimi lepkami, 2x hárok s obojstranne lepiacimi štvorčekmi.


Značka Djeco
Odporúčaný vek 6+
Odporúčané pohlavie chlapec
Balenie tovaru 33 x 25,5 x 6 cm

Djeco

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Súvisiace produkty

Podobné produkty