Djeco Koláž - vytvor si svet dopravaných prostriedkov

Novinka

Skladom
21.75 EUR s DPH

Značka: Djeco
Katalógové číslo: DJ08995
Kategória: Novinky, Tvorenie a modelovanie, Kreatívne sety, Nalepovanie, Kreslenie a maľovanie, Tvorivé hračky


Kreatívna sada, ktorú musíte mať.

Vďaka 80 kresbičkám môže kombinovať od výmyslu sveta vlastné obrázky, pri ktorých zažijete kopec zábavy. Kresby sa nachádzajú na hárkoch, na ktorých si ich môžeš vyfarbiť. Že si vyšiel za okraj? To vôbec nevadí. Kresby sú predvyrazené, vďaka čomu ich jednoducho oddelíš. Fantázia môže pracovať naplno a vďaka nej si môžeš vytvoriť obrázky plné autíčok. Žiadne plýtvanie, hárky, z ktorých ste odelili kresby, môžeš použiť ďalej ako šablónu.


Obsah: 4 hárky slúžiace ako podklad na lepenie, 10 hárkov so samostatnými, predvyrezanými kresbičkami (dokopy 80 kresbičiek), 4 obojstranné voskovky (8 farieb), 1 tyčinkové lepidlo, návod s predlohami obrázkov (pre inšpiráciu)


Značka Djeco
Odporúčaný vek 3+
Balenie tovaru 29,5 x 23 x 4 cm

Djeco

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Súvisiace produkty

Podobné produkty