Djeco Farby v tube s penovým hrotom

Skladom
14.85 EUR s DPH

Značka: Djeco
Katalógové číslo: DJ09002
Kategória: Farbičky, farby, fixky a voskovky, Tvorivé hračky, Tvorenie a modelovanie


Farby pre najmenších.

Farby v tube s penovým hrotom sú vynikajúce, pre malých umelcov, ktorí ešte nemajú cit v rukách. Môžu s farbami tlačiť koľko len chcú. Práve to je čaro týchto farieb. Chytiť do ruky, poriadne pritlačiť na papier a robiť bodky. Do farieb nie je potrebné pridávať už žiadnu vodu. Vďaka ergonomickému dizajnu a svojej veľkosti skvele padnú detičkám do rúčky. Pestré farby deti zaujmú na prvý pohľad.

A viete, čo je skvelé?

Farby sa dajú jednoducho vyprať a zmyť, čo poteší nejednu mamičku.

Treda dať pozor, ale na to, aby sa farby opäť dobre uzavreli vrchnákom. Vďaka nemu Vám farby nevyschnú a budete môcť tvoriť znova a znova.

Obsah: 6 farieb v tube s penovým hrotom

 

Neváhajte a pozrite si celú ponuku TU.


Značka Djeco
Odporúčaný vek 18m+
Balenie tovaru 21 x 13 x 4 cm

Djeco

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Súvisiace produkty

Podobné produkty