Bigjigs Toys Easy puzzle - Hračky

Značka: Bigjigs
Katalógové číslo: BJ227
Kategória: Puzzle, pexesá

Momentálne nedostupné
6.20 EUR s DPH


Malý hráči musia správne prispôsobiť každý z 8 drevených dielikov spolu, aby vytvorili štyri farebné hračky - medvedíka, písmená ABC, loptu a vláčik. Akonáhle budú skladačky dokončené, budú deti povzbudzované k tomu aby horili o rôznych hračkách. Dieliky sú výborne prizpôsobené pre malé ručičky, ktoré ich musia chytiť, zdvíhať a umiestniť. Skvelý zpôsob ako rozvíjať slovnú zásobu, zručnosť, manipuláciu, odpovedajúce schopnosti a sústredenie a povzbudzuje rozpoznávanie tvarov a farieb. Vyrobené z kvalitných, zodpovedne dodávaných materiálov. Odpovedá súčasným európskym bezpečnostným normám. Súčasťou je 8 dielikov.


Značka Bigjigs
Odporúčaný vek 12m+
Rozmer tovaru 14x10x0,5 cm

Bigjigs

Anglická značka Bigjigs bola založená v roku 1985 a zo začiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojený zákazníci výrobcov motivovali k veľa dalším nápadom a rozšíreniu ponuky o daľšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalog. Spokojenosť a image značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimly dalšie veľké predajné firmy. 

Dnes Bigjigs hračky ostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.

Spoločnosť i nadalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základne vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená loajálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim týmom zamestnancov. Veškeré drevené hračky BigJigs sú navrhnuté a vyrobené v Anglicku, tak i v Európe a juhovýchodnej Ázii.  

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EU a USA.