Bigjigs Baby Nasadzovanie farebnýh tvarov na tyče

Značka: Bigjigs
Katalógové číslo: bb094
Kategória: Hračky, Motorické, Učíme sa hrou, Montessori hračky

Skladom
10.50 EUR s DPH


Táto drevená hračka prispieva nielen k vývoji detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávaniu farieb a tvarov. Súčasťou balenia je všetko ako na obrázku.


Značka Bigjigs
Odporúčaný vek 12m+
Rozmer tovaru 15x15x6 cm

Bigjigs

Anglická značka Bigjigs bola založená v roku 1985 a zo začiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojený zákazníci výrobcov motivovali k veľa dalším nápadom a rozšíreniu ponuky o daľšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalog. Spokojenosť a image značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimly dalšie veľké predajné firmy. 

Dnes Bigjigs hračky ostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.

Spoločnosť i nadalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základne vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená loajálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim týmom zamestnancov. Veškeré drevené hračky BigJigs sú navrhnuté a vyrobené v Anglicku, tak i v Európe a juhovýchodnej Ázii.  

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EU a USA. 

Súvisiace produkty

Podobné produkty