Baby Art - Detský meter

Novinka

Momentálne nedostupné
16.20 EUR s DPH

Značka: Baby Art
Katalógové číslo: 3601091040BA
Kategória: Pre najmenších, Doplnky, Tvorivé hračky, Farbičky, farby, fixky a voskovky, Nalepovanie, Pečiatkovanie, Detská izba a doplnky, Nábytok, Novinky


Mami pozri aký som už veľký !

Baby Art Detský meter Growing Chart nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe. Vďaka nemu zaznamenáte rast svojho drobca až do výšky 140 cm.Samolepiaci meter zdobia krásne zvieratká zo savany a môžete ho nalepiť na stenu, ale aj nábytok.
Stane sa aj neprehliadnuteľnou dekoráciou v detskej izbe.

Toto, ale nie je obyčajný meter. Samolepky bez ilustrácií si môžete vyzdobiť odtlačkom ruky vášho dieťaťa a zaznamenáte tak okrem jeho výškového nárastu aj rast jeho rúk. Meter sa stane tak skvelá pamiatka na detstvo.

Zdravotne nezávadná farba pre výrobu odtlačku je súčasťou balenia výrobku.


Značka Baby Art

Baby Art

Štýlové a láskyplné vytváranie suvenírov


Príbeh lásky…

Ktorí rodičia, plní úžasu, mohli obdivovať krásu a dokonalosť roztomilých nožičiek a ručičiek ich dieťaťa?
Začal sa teda príbeh BABY ART s milostným príbehom otca pre jeho dcéru, ktorý sa chcel podeliť o svoj zázrak a radosť so svojimi najbližšími. Myšlienka osobného darčeka mala tvar tvarovaného výrobku vhodného pre dojčatá a batoľatá. Potom prišla značka, ktorá ponúka originálny sortiment darčekov k narodeniu na personalizáciu a kreatívne detské suveníry.

Veľmi osobné, jedinečné nápady na darčeky pri narodení, ktoré môžete darovať alebo si nechať pre seba, aby ste si nezmazateľne spomenuli na rané mesiace dieťaťa.

Baby Art je tiež vzácny tvorivý čas; čas potešenia a emócií, ktoré môžete zdieľať s Baby. Pochádza z neho jedinečný suvenír, o ktorý sa bude roky starať a o 20 rokov neskôr stále vyvoláva emócie ...

Podobné produkty