APLI Kreatívna sada nálepky - Slon v kovovom boxe

Novinka

Skladom
19.50 EUR s DPH

Značka: APLI
Katalógové číslo: 14534AP
Kategória: Tvorivé hračky, Nalepovanie, Novinky, Kreatívne sety


Hurá ideme sa hrať s nálepkami.

Kreatívna sada nálepky - Slon v kovovom boxe poteší všetky detičky. Cieľom hry je dotvoriť ilustrácie pomocou nálepiek rôznych geometrických tvarov. To, že vaše dieťa spravilo chybu nie je žiaden problém. Nálepky sú odnímateľné, a tak stačí odlepiť a opäť prilepiť na správne miesto. Hra bola vyvinutá pomocou pedagógov a má veľkú didaktickú hodnotu. Pomáha stimulovať jemnú motoriku, rozvíja matematické myslenie, pomáha rozvíjať koordináciu ruka-oko, priestorovú orientáciu a v neposlednom rade pomáha koncentrácií.

Hra sa nachádza v rozkošnom plechovom boxe, ktorý je možné použiť aj na uskladnenie rôznych iných pokladov.

Hra obsahuje: 16 listov na vyplnenie samolepkami (8 návrhov, 2 listy na návrh), 10 listov odnímateľných samolepiek v geometrických tvaroch v rôznych farbách a sprievodca s farebnými príkladmi.

Hra je vhodná od 3 rokov.


Značka APLI
Odporúčaný vek 3+

APLI

APLI je Španielska značka, ktorá je svetový výrobca kancelárskych potrieb. Svoje portfólio sa rozhodli rozšíriť aj o detský sortiment, ktorý poteší nejedno dieťa. Ponuka je široká a na trh prinášajú rôzne kreatívne sady, puzzle v rozkošných baleniach, ale aj magnetické knižky. Značka APLI sa zamerala na rozvoj kreativity a motoriky u detí.

Podobné produkty