Mini kuchynka - Little Dutch

Little Dutch Mini kuchynka je super praktická. Skladacia kuchynka je veľmi praktická a ideálna na cestovanie.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 7065LD
€39,95 €33,29 bez DPH
Mini kuchynka - Little Dutch
7065LD littedutch mini kuchynka littlebird 6 (1)
Novinka

Little Dutch Mini kuchynka

Je SUPER praktická, skladná a žiadnej kuchárke nesmie doma chýbať. Rozhodli ste sa vybrať na dovolenku, babke na prázdniny či len nemáte doma miesto nato, aby ste mali doma veľké kuchynky, no máte doma vášnivú kuchárku, ktorá vám chce s láskou stále niečo dobré vyvárať?

Problém za vás vyrieši Mini kuchynka Little Dutch. Drevená kuchynka, ktorú jednoducho poskladáte a zoberiete si so sebou obsahuje všetko, čo je potreba na uvarenie chutného obedu.

Hoci je malá nájdete v nej drez, dve varné platničky, panvicu, hrniec, varešku a aby boli čím jedlo dochutiť aj soľničku a koreničku.

 

Všetko, čo je potreba k príprave jedla aj v prípade prenosu budete mať stále pri sebe a uložíte si všetko kuchárske náčinie do kuchynky.

 

Rozmer 30 x 26,5 x 27,5 cm.

Vhodná pre deti od 2 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

900 maileg mini kuchynka
€70
11-0101-00
7082LD littledutch pokladna so skenerom drevena hracka littlebird (1)
Novinka
€19,96

Drevená pokladňa so skenerom je hračka, ktorá nesmie chýbať v žiadnom detskom obchode. Pokladňa obsahuje bankovky, terminál, platobnú kartu, ale aj skener. Vhodná pre deti od 3...

7082LD
818 little dutch narodeninova torta xl
€21,70

Drevená narodeninová torta XL obsahuje 6 kúskov torty, odnímateľné ovocie, šľahačku, čísla a sviečky, ďalej tanier na tortu a servírovaciu lopatku.

4494LD
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom