Magické fixky 10 ks - Djeco

V sade nájdeš 10 fixiek, ale 1 z nich je magická. Biela fixka dokáže čarovať a jednoduchým pohybom mení farby.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: DJ08827
€5,65 €4,71 bez DPH
Magické fixky 10 ks - Djeco

Magické fixky 10 ks - Djeco

Magické fixky musíš jednoznačne vyskúšať...

Sú magické a teraz je na čase zistiť prečo tomu tak je.

V sade nájdeš 10 fixiek, ale 1 z nich je magická. Biela fixka dokáže čarovať a jednoduchým pohybom mení farby.

Keď touto fixkou prekreslíš niektorú farbu, farba sa zmení, napr. tmavomodrá na bledomodrú alebo červená na žltú... Farba sa zmení na takú, akej farby je vrchnák príslušnej fixky. Magickou fixkou sa perfektne vykresľujú vzory do vyfarbenej plochy.

Dodatočné parametre

Kategória: Farbičky, farby, fixky a voskovky
Vek: 3+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Podobný produkt

928 moje prve hadanky
€6,25
2185-6
932 na prazdninach zabavny blok
€6,05
2663-9
814 jar melo pracovny zosit dinosaurus
€5,56

Pracovný zošit Dinosaurus je plný aktivít, ktoré precvičia ruky vašich detí a pomôžu im zdokonaľovať ich jemnú motoriku hravou formou. 

JA93542
813 jar melo pracovny zosit zvieratka
€4,75

Pracovný zošit je vynikajúca pomôcka, ako začať s kreslením - dieťatko spája bodku za bodkou. Vďaka zošitu si dieťa bude rozvíjať jemnú detskú motoriku. 

JA93528
927 moje prve bludiska
€6,25
2184-9
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom