Janod Vzdelávacie puzzle Ľudské telo 50-75-100 ks

Janod Vzdelávacie puzzle Ľuské telo obsahuje tri veľké puzzle zobrazujúce ľudské telo. Poskladať si môžete kostru (v tme svieti), orgány a postavičku chlapca a dievčatka, toto puzzle je obostranné. Jedna strana zobrazuje podobu chlapca a druhá dievčatka.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: J02681
€32 €26,67 bez DPH
Janod Vzdelávacie puzzle Ľudské telo 50-75-100 ks

Vzdelávacie puzzle Ľudské telo značky Janod si vaše deti okamžite zamilujú. Veľké puzzle zobrazujú jednotlivé časti ľudského tela, orgánov, ale aj kostru. Deti sa pomocou hry jednoducho naučia, čo všetko skrýva ľudské telo. Učenie nemusí byť len nuda, práve naopak môže to byť aj obrovská zábava. Skladaním puzzle sa deti prirodzene naučia jednotlivé časti tela. Kostra, ktorú si deti poskladajú nie je len tak obyčajná. V tme totiž aj svieti. To deti určite zaujme a budú ju chcieť skladať stále znova a znova. Vzdelávacie puzzle obsahuje tri rôzne puzzle s rôznym počtom dielikov. V balení nájdete puzzle, ktoré obsahujú 50 dielikov, 70 dielikov a 100 dielikov.

Puzzle zobrazujúce dievčatko a chlapca je obojstranné puzzle, čiže v krabici sa neschovávajú len tri postavičky, ale až štyri.

 

50 ks puzzle je obojstranné a zobrazuje chlapca a dievča

75 ks puzzle zobrazuje ľudské orgány

100 ks puzzle zobrazuje kostru, ktorá svieti v tme.

 

Skladaním puzzle si deti trénujú pamäť, predstavivosť, sústredenosť, koordináciu a zároveň aj svoju motoriku.

Balenie obsahuje popisné kartičky v rôznych cudzích jazykoch. Kartičky v slovenskom a českom jazyku sú súčasťou balenia.

Veľkosť puzzle je 45 x 100 cm.

Vhodné pre deti od 5 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Vek: 5+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne. Pod dizajn hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom