Hryzátko silikónové ružové kľúče - Little Dutch

Little Dutch hryzátko ružovej farbe v tvare kľúčov je vyrobené z mäkkého silikónu a pomáha detičkám pri prerezávaní zúbkov. Vhodné pre deti od 4 mesiacov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 2006122LD
€14,45 –10 % €12,96 €10,80 bez DPH
Hryzátko silikónové ružové kľúče - Little Dutch
2006122LD 2 littledutch kusatko kluce ruzove pink pre dievca littlebird (5)
Akcia Novinka
€14,45 –10 %

Hryzátko silikónové ružové kľúče - Little Dutch

Little Dutch hryzátko ružovej farby v tvare kľúčov je super pomôcka, pre všetky mamičky, ktoré majú doma bábätka, ktorému sa práve derú von prvé zúbky. Deti začínajú objavovať svet práve ústami a prvé zúbky vedia dosť potrápiť. Všetko, čo sa im dostane do rúk skončí práve v tomto období najčastejšie v ústach. Preto majte poruke mäkké silikónové hryzátko v tvare kľúčom. Je mäkké, príjemné na dotyk a má rôzne textúry, ktoré pomáhajú deťom masírovať svrbiace ďasienka. Vďaka krúžku si deti ľahko uchopia hryzátko do ruky a vy ho môžete mať zas pomocou rôznych klipov upevnené tak, aby nespadlo na zem. Na krúžku sú k upevnené tri kľúče v rôznych farbách.

 

Hryzátko je vhodné pre deti od 4 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobný produkt

121 tikiri safari hrkalka a hryzatko z prirodnej gumy zirafka
€14,90

Tikiri - Žirafa je vyrobená z prírodnej gumy, ktorá pochádza z kaučukového stromu Hevea. Nemá žiadny otvor, ktorým by sa dostala dnu vlhkosť.

96008
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom