Farby v tube s penovým hrotom - Djeco

Farby v tube s penovým hrotom sú vynikajúce, pre malých umelcov, ktorí ešte nemajú cit v rukách. Môžu s farbami tlačiť koľko len chcú. Práve to je čaro týchto farieb.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: DJ09002
€14,86 €12,38 bez DPH
Farby v tube s penovým hrotom - Djeco

Farby v tube s penovým hrotom - Djeco

Farby pre najmenších.

Farby v tube s penovým hrotom sú vynikajúce, pre malých umelcov, ktorí ešte nemajú cit v rukách. Môžu s farbami tlačiť koľko len chcú. Práve to je čaro týchto farieb. Chytiť do ruky, poriadne pritlačiť na papier a robiť bodky. Do farieb nie je potrebné pridávať už žiadnu vodu. Vďaka ergonomickému dizajnu a svojej veľkosti skvele padnú detičkám do rúčky. Pestré farby deti zaujmú na prvý pohľad.

A viete, čo je skvelé?

Farby sa dajú jednoducho vyprať a zmyť, čo poteší nejednu mamičku.

Treba dať pozor, ale na to, aby sa farby opäť dobre uzavreli vrchnákom. Vďaka nemu Vám farby nevyschnú a budete môcť tvoriť znova a znova.

Obsah: 6 farieb v tube s penovým hrotom

 

Neváhajte a pozrite si celú ponuku TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Farbičky, farby, fixky a voskovky
Vek: 18m+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Podobný produkt

853 djeco malovanie male bodky
€19,45
DJ09887
813 jar melo pracovny zosit zvieratka
€4,75

Pracovný zošit je vynikajúca pomôcka, ako začať s kreslením - dieťatko spája bodku za bodkou. Vďaka zošitu si dieťa bude rozvíjať jemnú detskú motoriku. 

JA93528
jar melo tekuta krieda
€15,30

Tekutá krieda je ideálna na písanie a kreslenie nie len na kriedovú tabuľu, ale ja na iné lesklé povrchy, ako sú sklo, zrkadlo, plasty. 

JA91159
písanie a počítanie 100 hier 5+svojtka (4)
Novinka
€7

Pracovný zošit s množstvom aktivít pre deti od 5 rokov. Zošit precvičí vaše deti v písaní, počítaní, ale aj vyfarbovať.

5237
932 na prazdninach zabavny blok
€6,05
2663-9
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom