Djeco Farby v tube s penovým hrotom

Dostupnosť Skladom
Kód: DJ09002
€14,86 €12,38 bez DPH
Djeco Farby v tube s penovým hrotom

Farby pre najmenších.

Farby v tube s penovým hrotom sú vynikajúce, pre malých umelcov, ktorí ešte nemajú cit v rukách. Môžu s farbami tlačiť koľko len chcú. Práve to je čaro týchto farieb. Chytiť do ruky, poriadne pritlačiť na papier a robiť bodky. Do farieb nie je potrebné pridávať už žiadnu vodu. Vďaka ergonomickému dizajnu a svojej veľkosti skvele padnú detičkám do rúčky. Pestré farby deti zaujmú na prvý pohľad.

A viete, čo je skvelé?

Farby sa dajú jednoducho vyprať a zmyť, čo poteší nejednu mamičku.

Treda dať pozor, ale na to, aby sa farby opäť dobre uzavreli vrchnákom. Vďaka nemu Vám farby nevyschnú a budete môcť tvoriť znova a znova.

Obsah: 6 farieb v tube s penovým hrotom

 

Neváhajte a pozrite si celú ponuku TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Farbičky, farby, fixky a voskovky
Vek: 18m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Podobný produkt

928 moje prve hadanky
€6,25
2185-6
814 jar melo pracovny zosit dinosaurus
€5,56
JA93542
929 moje prve rozdiely
€6,25
2186-3
813 jar melo pracovny zosit zvieratka
€4,75
JA93528
927 moje prve bludiska
€6,25
2184-9
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom