Blog

KONFERNCIA, KTORÁ ZMENÍ NIELEN VÁŠ POHĽAD NA VÝCHOVU

KONFERNCIA, KTORÁ ZMENÍ NIELEN VÁŠ POHĽAD NA VÝCHOVU

Ruku na srdce, kto z nás nechce byť každý deň o kúsok lepším rodičom? Ak vám záleží nielen na výchove, napredovaní ale i porozumení vašich ratolestí, máme pre vás skvelý tip! Poďte stráviť príjemné chvíle v obohacujúcej spoločnosti.

Viac informácií tu.

Hra na obchod aj spoločné varenie: Ukážte deťom povinnosti dospelákov

Hra na obchod aj spoločné varenie: Ukážte deťom povinnosti dospelákov

A takto vyzerá skutočný život. Cestou z práce nakúpiť suroviny na výborné jedlo, ktoré si bude o niekoľko chvíľ rodina spoločne užívať pri prestretom stole. Máte doma malé gazdinky a pomocníkov? Vezmite ich do kuchyne!

Viac informácií tu.

milujeme drevené hračky

Láska na prvý pohľad: Drevené hračky nadchnú každé dieťa

Do detskej izby prinesú neopakovateľnú atmosféru, krásu, radosť ale tiež úctu k prírode. Drevené hračky sú láska nielen na prvý pohľad ale aj dotyk. A viete, čo je na ich vzhľade úžasné?

Viac informácií tu.

spoločenská hra

Trávte chvíle efektívne: Spoločenské hry pre celú rodinu!

Zábavné, náučné a interaktívne. Spoločenské hry nie sú prežitkom, práve naopak. V rodinách či kolektívoch sa tešia neutíchajúcej obľube a niet sa čomu čudovať! Niektoré ich kreatívne prevedenia si spolu s deťmi zamiluje celá rodina.

Viac informácií tu.

Puzzle zábava pre celú rodinu

Puzzle poznáme úplne všetci. Špeciálne ich predstavovať nemusím. Hrali sa s nimi naši rodičia, hrali sme sa s nimi my a hrajú sa s nimi aj naše detičky. Čo ale možno niektorí neviete, alebo ste sa len nad tým nikdy nezamýšľali, je že pri ich skladaní nejde len o zábavu ale aj o to že sú pre nás, a hlavne pre rozvoj našich detí veľmi dôležité a nápomocné.

Prečítať celý článok

Hurá sme online! Ako sme vznikli a čo nás priviedlo k založeniu littlebird

Ahojte všetci. Naša cesta od prvotného nápadu až po spustenie bola veľmi dlhá a náročná. S myšlienkou spustiť e-shop sme sa pohrávali veľmi dlho, ale nedostavali sme inšpiráciu čo bude pre nás tá správna cesta. Až nám náš syn vyrástol a začali sme zisťovať, že nájsť naozaj kvalitné hračky začína byť dosť problém.

Prečítať celý článok