24 dní do Vianoc - Svojtka

Rozkladacia kniha leporelo Vás prevedie adventným obdobím, navodí tú správnu vianočnú atmosféru a spríjemní čas čakania na Štedrý deň.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 6734
€21,70 €18,08 bez DPH
24 dní do Vianoc - Svojtka
24 dni do vianoc svojtka richard jones littlebird (5)
Novinka Tip

24 dní do Vianoc - Svojtka

Rozprávanie o slovenských Vianociach.

Vianoce sú nepochybne najkúzelnejšie a najvýznamnejšie obdobie v roku, s ktorým sa spája množstvo tradícií, zvykov, pranostík a povier.
 

Skráťte si čakanie na Ježiška!

Poďte sa s nami ponoriť v tejto veľkej rozkladacej knihe do krásneho adventného obdobia. Skráťte si čakanie a tešenie sa na Štedrý deň tým, že si o Vianociach niečo prečítate a niečo zaujímavé sa dozviete!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma pôsobí na knižnom trhu od 19.2.2005. Vydáva farebné obrazové publikácie, väčšinou prevzaté od renomovaných svetových nakladateľstiev. Celý tento čas sa vám snažia ponúknuť čo možno najširšie spektrum v oblasti literatúry faktu. Patria sem napríklad encyklopédie pre deti i dospelých, atlasy, militáriá, ale aj knihy o cestovaní, zvieratách, rastlinách, hudbe a umení, kuchárky, hry a testy pre mládež, široké spektrum kníh pre predškolákov a školákov, knižky pre voľný čas a mnoho ďalších.

Podobné produkty

1102 izabelkine dobrodruzstva
€11
101
nalepky na nechty jar melo (1)
Tip
€12,25

Nálepky na nechty obsahujú množstvo krásnych vzorov, sú vodeodolné a šetrné k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 540 nálepiek. 

JA93733
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom